Здоровий працівник - хороший працівник. Вирішили в одній з американських компаній та організували для свого персоналу регулярні корпоративні заняття з аеробіки.

Корпоративний дух варто підтримувати навіть у вільний від роботи час. Так вважають у керівництві американської компанії "Ст’ю Леонардз", яка виготовляє солодощі. Для співробітників цього підприємства організували заняття з аеробіки. Із двох причин. Як пояснили в адміністрації компанії: по-перше, справи йдуть добре і прибутки зростають. По-друге, робітники постійно мають справу із солоденьким і часто набирають вагу, а корпоративні заняття спортом допоможуть їм підтримувати своє тіло у формі.

Читайте також: В каких странах женщины правят бизнесом

Джил Таверно, представниця керівництва компанії: "Одна зі складових успішного бізнесу – це інвестиції у власний персонал. І навіть якщо ви не побачите результатів одразу, не варто опускати руки. Ефект буде. До того ж несподівано позитивний".

Читайте також: Названы профессии, от которых болит сердце

Корпоративні заняття спортом запровадили не одразу. Спочатку встановили в офісах та магазинах компанії невеличкі лабораторії для перевірки кров’яного тиску, пульсу та серцебиття. І вже згодом орендували цілий спортивний центр, який усі охочі співробітники компанії можуть відвідувати абсолютно безкоштовно.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Офисный квартал в Амстердаме

Мері Костіган, співробітниця компанії: "Ці заняття дарують відчуття єдності з іншими працівниками. Мені дуже приємно, що керівництво дбає про нас. Відчуваю, що справді потрібна своїй компанії".

За підрахунками адміністрації "Ст’ю Леонардз", на аеробіку для співробітників вони щороку витрачають 200 тисяч доларів. Кажуть, це того варте, адже натомість отримують значно більше – прихильність і відданість персоналу.

Теги: работа жизнь аэробика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 926