Третина офісних працівників ненавидять 8 березня. Чоловіки називають його  "дратівним і фальшивим", "пережитком радянського часу" чи "валізою без ручки". Такі дані дослідження однієї з рекрутингових компаній. Щоправда, попри це абсолютна

більшість працівників підприємств таки вітають представниць прекрасної статі з цим святом. Люблять чи ні, а традиції радянські відходять дуже поволі. Навіть після розпаду Союзу 8 березня - в нас не робочий день.

8 марта в стиле ретро: старые советские открытки

Герой відомого фільму точно не знав, чого хочуть жінки. Але якщо думок читати не вмієш, зрозуміти це складно. То про що ж мріють представниці прекрасної статі?

"Идеальный день, когда мои мальчишки соберутся и сделают маме отличный выходной".

 "Хочется отдохнуть от учебы от мыслей плохих, от негатива, просто отдых душей и телом"

Про революційне минуле найжіночнішого дня  у світі нині мало хто знає. Принаймні молодь не уявляє, хто така Клара Цеткін.

За однією з версій, почалося все з того, що американки, працівниці текстильної промисловості 8 березня далекого 1857 року провели так званий марш порожніх каструль. Виступали вони проти низької зарплатні та нелюдських умов праці.   І лише за півстоліття в 1910-му, німецька комуністка Клара Цеткін запропонувала на соцконференції відзначати День жінок 8 березня.

Сколь мужчины тратят денег на подарки коллегам к 8 марта

Щоправда, більшість українців переконана: на цьому святі стоїть штамп "зроблено в СРСР". Його відзначають у багатьох державах, які були у складі колишнього Союзу. 

До речі, лише в країні Рад 8-ме березня оголосили вихідним. Ми не скасували його. Але нині представниці прекрасної статті вже не наполягають у цей день на рівноправ'ї і не виходять на демонстрації. А хочуть відчути себе коханими та бажаними.

Анастасія, флорист : " Наши мужья боятся нам дарить цвети. Говорят, что они нам надоедают на работе. А мы говорим, что если бы они нам надоедали, то мы бы здесь не работали".

Какой подарок украинки хотят получить к 8 марта?

В Україні не раз пропонували скасувати 8 березня, як анахронізм. І запровадити інше свято для вшанування представниць прекрасної статті. Але поки жодної з ініціатив не підтримано.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа подарки 8 марта
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1227
Загрузка...
Загрузка...