Час – це гроші. Але в гонитві за матеріальними цінностями ми часто забуваємо про відпочинок, але справ від того не меншає, та й годин у добі не додається. Чи є життя поза роботою і як знайти вільну хвилину, з’ясовували наші журналісти.

Якщо маєте вигляд, як на фотографії у паспорті, саме час піти у відпустку, - підмічають дотепники. - Або ж просто трохи збавити темп, - додають фахівці. Щоб не "перегоріти" на роботі необхідно правильно розподілити свій час. Бізнес-тренер Віталій Чуба радить: перш, ніж вирушити у плавання, варто визначитися, куди прямуєте.

Віталій Чуба, бізнес-тренер: "Правило планування говорить, що є два основних моменти. Перше: визначити, що треба зробити і друге – записати це в календарі, коли їх зробити".

Глобальну мету потрібно розділити на маленькі цілі, а для їх досягнення визначити щоденні завдання. Тайм-менеджер радить 20% робочого часу працювати над головною метою, ще 20% лишати про запас, а решту 60% - спрямовувати на вирішення поточних справ. До того ж дуже важливо уважно прислухатися до себе, кажуть психологи.

Алла Кіщинська – психолог: "Вы почувствовали тревогу, чувство такое, что вы не справляетесь, пора остановиться и расставить все приоритеты, что для вас важнее: учеба, работа, личные отношения".

Дизайнеру Світлані Бевзі все встигати допомагає правильний розподіл обов’язків між підлеглими.

Світлана Бевза, дизайнер: "Для того, чтобы я все успевала, за кадром очень много людей работает. Когда все четко внутри изначально, Вселенная каким-то образом подстраивается и получается все в строк".

Свою роботу Світлана називає творчістю за розкладом і попри ненормований графік намагається дотримуватися правил тайм-менеджменту.

Світлана Бевза, дизайнер: "Очень важно все планы прописывать на бумаге, это уже такое правило, которое работает, еффективность на 30% повышается".

Тайм-менеджери порахували: ранкове планування займає півгодини, ще 15 хвилин увечері знадобиться, щоб проаналізувати ефективність. Це дозволить щодня заощаджувати до 20%робочого часу, який можна витратити на спілкування з друзями та повноцінний відпочинок.

Теги: деньги жизнь на работе время тайм-менеджмент
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2557