Дані дослідження порталу Work.ua свідчать про те, що переважна більшість українців задля додаткового заробітку підшукують собі додаткову роботу, а в кожного четвертого працівника вже є джерело суміжного прибутку.

Кто зарабатывает больше всех: Самые востребованные профессии осени

"Найчастіше, головним чинником для пошуку додаткової роботи є незадоволення заробітною платою на основному місці роботи. Окрім цього додаткова робота дає можливість здобувати нові навички, реалізовувати свої здібності і знання, які не використовували раніше, розширювати професійні зв'язки та кругозір", - пояснюють експерти.

Також Work.ua з'ясував, що кількість людей, у яких є додатковий дохід, постійно зростає, а інші знаходяться в його пошуку.

Згідно з опитуванням користувачів сайту, додатковий заробіток є у 28% українців, з них лише у 11,5% він регулярний.

Разом з тим, 66,4% респондентів не мають додаткового доходу, але знаходяться в його пошуку, і лише 5,6% не мають потреби в ньому.

"Існує два основні способи поєднання кількох робіт. Перший - це додаткова робота за фахом. Другий полягає в перетворенні свого хобі на джерело", - відзначають кадровики.

19 предостережений о грядущей финансовой катастрофе

Експерти нагадують і про те, що найчастіше працівникам складно поєднувати роботи. Часом роботодавці сприймають бажання співробітника мати ще одну роботу як конфлікт інтересів або зраду компанії.


Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рынок труда украинцы
Источник: ipress.ua Просмотров: 2284