Всі в Австралію! Там іноземцям пропонують найкращу роботу в світі. Все що треба знати мову та бути молодшим за тридцять років. Доведеться доглядати за дикою природою. Або шукати пригоди. За півроку можна отримати понад вісімсот тисяч гривень офіційної зарплатні.

Как правильно искать работу за рубежом

Найкраща робота у світі - в Австралії. Зарплатня 100 тисяч доларів за півроку. Тамтешнє туристичне відомство розпочало рекламну кампанію з пошуку кадрів. Кандидатам пропонують спробувати себе у ролі жартівника, гурмана, рейнджера, фотографа, шукача приход та спеціаліста з нагляду за дикою природою. Головна умова - іноземне громадянство, вік - від 18 до 30 та блискуче знання англійської мови.

Рассел Боузел, гід : " Ті, кого відберуть. Будуть жити наче у казці. Працюватимуть серед дикої і прекрасної природи".

Сколько стоит стать юристом в Украине

Ідея - не нова. У 2009-му країна вже проводила подібну акцію. Тоді понад 30 тисяч кандидатів боролися за вакансію наглядача острова Гамільтон. Кандидат мав гарно плавати, бути досвідченим мандрівником та вести блог англійською. Тоді виграв Британець Бен Саусхолл.

Бен Саусхолл, переможець конкурсу "найкраща робота" у 2009 році : " Як виграєте -  дістанете чудову нагоду вивчити живу природу і пам'ятки архітектури. І матимете купу задоволення".

Тим часом, молодь Австралії вже висловила своє незадоволення конкурсом,  Адже за правилами місцеві жителі не матимуть змоги брати участь у відборі та отримати високооплачувану роботу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа рынок труда австралия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 5321
Загрузка...
Загрузка...