Україні не вистачає слюсарів та зварювальників. Натомість бухгалтерів, економістів та менеджерів аж занадто багато. Вони й очолюють рейтинги безробітних. Про це заявив Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну. Глава уряду доручив профільними міністерствам проаналізувати тенденції на ринку праці. І подумати, як можна збалансувати демографічну ситуацію та фахову підготовку українців.

А все для того, аби було кому розвивати реальний сектор економіки. Днями Генеральна прокуратура вимагала від Міністерства науки та освіти, молоді і спорту працевлаштувати випускників технікумів. 14 тисяч колишніх студентів, які навчалися за держзамовленням, залишилися ні з чим. Найбільше безробітних виявилося у Донецькій та Сумській областях.

"Я хочу, щоб достатньо швидко ми могли звернутися до суспільства, в першу чергу до батьків випускників і самих випускників, які обирають професію, і сказати: ось які професії будуть у найближчі 10 років користуватися попитом. Це ваші стабільні робочі місця з заробітною платою, яка буде постійно зростати", - пояснив прем'єр-міністр України Микола Азаров. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: азаров рынок труда рабочие профессии ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 956