150 тисяч нових робочих місць з високим рівнем сучасного соціального захисту, конкурентними заробітними платами і хорошими перспективами для професійного росту молодих фахівців – такі результати невдовзі отримає Київ від підписання перших Меморандумів про співпрацю за результатами Київського інвестиційного форуму. Про це в ефірі телеканалу "Київ", сказав голова столичної держадміністрації Олександр Попов, повідомили в його прес-службі.

чит. також Теперь украинцам надо "махать лопатой" чаще за ту же зарплату

"150 тисяч нових робочих місць з достойною заробітною платою на рівні сучасних соціальних стандартів – це мільярдні доходи в місцевий бюджет, а отже, можливість для київської влади збільшити соціальні виплати і підтримати бюджетну сферу, організувати перспективи престижної роботи для тих студентів, які зараз навчаються у столичних вишах. Ми говоримо про додатковий зарплатний фонд на рік – близько 4,5 мільярда гривень. Тобто це ще й суттєве покращення бізнес-середовища для малого бізнесу. Це не просто розвиток, це ривок в економіці столиці", – наголосив Олександр Попов.

Водночас голова КМДА наголосив, що процес підписання Меморандумів про співпрацю з українськими та іноземними інвесторами триватиме і надалі. Столиця має намір щонайменше подвоїти фінансовий результат форуму.

Теги: работа рынок труда трудоустройство
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1513