ЄВРО 2012 змушує чимало ресторанів і готелів набирати додатковий персонал. Це хороша нагода для студенті отримати роботу на літо. Де саме чекають нових співробітників, як правильно оформити тимчасові трудові відносини, у нашому матеріалі.

Футбольний чемпіонат "ЄВРО-2012" - додаткова можливість для студентів заробітку на час канікул. Найбільше тимчасових вакансій буде у сфері обслуговування. Дуже бажаним при цьому є знання іноземної мови.

Еще два президента отказались ехать в Украину

Людмила Петрученко, партнер консалтингової компанії з підбору персоналу: "Сфера гостиннично- ресторанного бизнеса, начиная от администраторов гостиниц, горничных, так же официанты. Еще будет востребована вакансия переводчика и гиды. Так же надеемся на всплеск таких вакансий как искусствоведы".

Меркель готова бойкотировать Евро-2012

Утім чимало вакансій, які відкриються перед чемпіонатом, не потребуватимуть спеціальної професійної підготовки. Так, наприклад, багато кав`ярень готують для себе персонал самостійно. За 2-3 тижні можна опанувати майстерність баріста.

Олександр Опря, операційний директор мережі кав`ярень: "Основным критерием качества персонала, который мы подбираем есть желание работать, приличный внешний вид и желание учиться. Потому что сеть предоставляет достаточно обширное обучение".

Дні матчів Євро-2012 зроблять вихідними?

Вікторія вже знайшла для себе роботу завдяки ЄВРО 2012. На оновленому НСК олімпійському тепер працює величезний штат стюардів. На цій роботі молоді люди залишаться і після футбольного чемпіонату, оскільки її можна поєднувати з навчанням.

Скандал: У Голландії транслюють антирекламу про українок

Вікторія Негода, стюард на НСК "Олімпійський": "Матчи, которые происходят на стадионе, они либо на выходных либо вечером, либо на выходных вечером. Поэтому можно совмещать".

Юристи зазначають, при тимчасовому працевлаштуванні треба обов`язково підписувати тимчасовий строковий договір з роботодавцем. Цей документ може укладатись на термін до двох місяців і має чітко фіксувати час співпраці, а також посадові обов`язки, оскільки на тимчасових працівників поширюються додаткові підстави для дострокового припинення трудових відносин.

Какие профессии будут востребованы на Евро-2012?

Юрій Семенюк, юрист: "Однією з підстав може бути невиконання тимчасовим працівником тих обов'язків, які на нього покладені за трудовою угодою. Таким чином, з тим, щоб в майбутньому уникнути можливих непорозумінь та спорів, слід, щоб ці обов`язки вони були конкретизовані в самій угоді".

Временным работникам Евро-2012 зарплаты не поднимут

До речі, тимчасова трудова угода дає робітнику додаткові переваги, каже юрист. Адже працюючи за таким договором найманий працівник може вимагати його розірвання за три дні, а не за 2 тижні, як того вимагає законодавство в інших випадках.

Юлія Шост, Юрій Шульга, Олек Усатенко, Вадим Февчук, телеканал UBR.

Теги: работа трудоустройство евро 2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1520