Кожен п’ятий українець працює за сумісництвом на кількох посадах. Половина з них шукає додаткового заробітку. Для майже 18 відсотків ще одна робота пов’язана з хобі. Працедавці загалом проти нічого не мають. Утім кажуть: готові терпіти, доки не порушують трудової дисципліни.

Кожен п’ятий українець одночасно працює на кількох роботах -. Люди жертвують своїм вільним часом та здоров"ям, аби гаманець став тугішим.  Серед таких трудоголіків  і Сергій. Він готувався  до весілля. Тож, аби поліпшити фінансове становище,  вирішив поєднувати дві посади редактора на телебаченні.

Маркетологи начнут бороться с безработицей

Сергій Попов, працював на кількох роботах : " Це не була рівна зарплата. В будь-якому випадку, в людини є основна робота, яка приносить основний дохід, а друга... додатковий - означає додатковий - він менший приблизно відсотків на 50 - 70 за основний дохід".

Охочим одночасно сидіти на кількох стільцях, начальство обіцяє палиць у колеса не встромляти. Головне, аби людина не зловживала лояльністю. Мовляв, про ще одну роботу  необхідно обов’язково повідомляти.

Что заставляет украинцев курить на работе

Оксана Бедрова, менеджер з персоналу : " Если он не справляется, не компетентен в своих обязанностях - не выполняет данные функции, то смысл держать такого сотрудника? Конечно, сначала это будет путём переговоров".

Як варіант додаткового заробітку -  влаштуватися фрі- лансером. Таких вакансій вистачає. Особливо, це стосується  айті- працівників.  Вони  за місяць можуть отримувати до 12-ти тисяч доларів. Якщо працюють на іноземні компанії. Наші  на таких фахівцях  економлять. І платять в десять разів менше.

11 самых каверзных вопросов при приеме на работу

Уляна Ходорівська, керівник дослідницького відділу кадрового порталу : " Фрі-лансер - це зручно. Його можна не забезпечувати робоче місце. Можливо, йому можна менше платити, вимагаючи із нього такий самий результат,    як із звичайного працівника".

Утім,  фрі-лансери та сумісники можуть негативно вплинути на зарплату основного  штату. Адже часто готові отримувати менше.  Відтак,  працедавці  урізають  заробіток усім працівникам.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа рынок труда подработка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1973
Загрузка...
Загрузка...