За п’ять років в Україні не залишиться кваліфікованих кадрів. І працедавцям варто вже зараз починати шукати персонал і розробляти програму його утримання в компанії. Про це в ефірі телеканалу УБР заявив директор рекрутингового агентства Валентин Тимошенко. За його словами, наші найближчі сусіди - Росія і Польща - уже відчули брак фахівців - інколи там проблема знайти гарного водія.

Валентин Тимошенко, директор рекрутингового агентства: "Они уже в глубоком кадровом голоде. Мы еще нет, но уже на грани. Буквально этот год, следующий. Это влияние той демократической ямы, которая была. Потому что, собственно говоря, некому работать. И второй момент - это то, что наши соседи, у которых уже некому работать активно выманивают людей из Украины".

Українці ж втомилися працювати на батьківщині за харчі. Низька зарплатня та відсутність перспектив спонукають виїжджати на заробітки цілими родинами. Вже зараз наші рекрутингові агентства отримують заявки від заводів та підприємств Росії, Білорусі та Казахстану на українських спеціалістів. Згідно зі статистикою, рік тому вирушити на роботу за кордон були згодні 5% наших громадян. Нині на це готові – 90%.

Теги: работа рынок труда кадры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3954