Надсилаєте резюме через інтернет - будьте обережні. Податківці моніторять  сайти з пошуку роботи. Кажуть, тут повно нечесних роботодавців.  У такий спосіб шукають працівників, яких офіційно не влаштовують і платять гроші у конверті.  З початку року відкрито 150 кримінальних справ. Одинадцять з них саме через "чорну бухгалтерію". Збитки за цими справами становлять 34 мільйони гривень, порахували податківці.  Наймасштабніше порушення виявили у столиці. Клінінгова компанія не сплатила  551 тисячу  гривень податків.

Исследователи назвали самые актуальные в Украине творческие вакансии

Олесь Чорнобай, начальник управління з викриття злочинів ДПС Києва : " Під час проведення слідчих заходів було допитано понад 20 осіб, які підтвердили отримання заробітної плати в конвертах. під час проведення обшуку було вилучено тіньову бухгалтерію, що свідчило про те що тіньові доходи  дане підприємство останні три роки утримувало ще понад 300 осіб".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа рынок труда резюме
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 928
Загрузка...
Загрузка...