Тести на стресостійкість і визначення характеру за почерком. До таких нестандартних методів вдаються роботодавці, набираючи персонал до своїх фірм. Психологи у свою чергу, радять сприймати подібні співбесіди, як гру. Щоб переступивши поріг компанії, залишитись в ній назавжди, слід пам’ятати кілька простих правил.

Ваше резюме відібрали серед сотні подібних і призначили співбесіду. Ви вже уявляєте новий запис у своїй трудовій книжці? І правильно робите. Візуалізація свого ідеального майбутнього - це перший крок до мрії та ще й ефективній спосіб зняти напругу, кажуть психологи. Навіть спеціальний прийом вигадали.

Топ-10 хобби, которые могут стать вашим бизнесом

Олександр Степанов, психолог : " Ты должен представлять себе на стене картинку, которую ты хочешь увидеть со своего будущего  и потом медленно-медленно представить себе, что эта картина стекает тебе под ноги  и теперь нужно сделать шаг в эту лужу ,если тебе в этой луже хорошо, значить ты уже переключился и можешь спокойно идти на собеседование".

Від хвилювання й сліду не лишиться, якщо сприйматимете співбесіду - не як іспит, а як рівноправну розмову двох людей. Не намагайтеся справити враження на потенційного роботодавця, тримайтеся природно. Завчені фрази і відпрацьовані перед дзеркалом  рухи одразу викриють невпевненість у собі.

Олександр Степанов, психолог: " Любая искусственность будет заметна. Не  нужно доказывать, что я хороший  свои позитивные качества нужно показывать через посылы, которые звучат - "я умею делать".

Стандарті характеристики у резюме - "стійкий до стресу" та "швидко вчуся" для рекрутера не просто слова. Перевірити наскільки вони правдиві потенційний роботодавець воліє, так би мовити, не відходячи від каси. Тому може поводитись на співбесіді не зовсім стандартно:  приміром, довго говорити по телефону, витирати пил зі столу, просто мовчати або й взагалі вийти з кабінету.

Топ-15 резюме, которые помогут найти работу мечты

Наталія Юхименко, HR-менеджер : " Спросите у HR, а сколько мне вас ждать. Посидеть, подождать спросить, HR собирается вернуться, или вам зайти позже пугаться не надо. Вас не пытаются разыграть, унизить это проверка вашей реакции".

Не дивуйтеся, якщо менеджер попросить вас накидати від руки твір або розповідь про себе. Насправді його цікавить не що ви напишете, а як.

Григорій Семчук, графолог : " Меня некоторые фирмы дергают, чтобы я давал оценку, когда они берут сотрудников себе графология тем и хороша, что как бы вы не пытались обмануть, на определенном этапе рука дрогнет и нарисует тот вариант, который ваш, генетический".

Рівний прямий почерк видасть натуру самозакохану. Дуже нахилений управо - людину, яка поринає у справи з головою. Літери, що тяжіють уліво, зазвичай виводять бунтарі, які звикли діяти проти системи. Суцільний, нерозривний почерк свідчить про чіпкий і наполегливий характер. Про вміння швидко вчитися і миттєво приймати рішення розповість друкована буква Т.   Пройшовши усі тести, не забудьте поставити рекрутеру власні питання. Про рівень зарплати краще поцікавитися наприкінці розмови.

Топ-10 профессий, о существовании которых вы не подозревали

Наталія Юхименко, HR-менеджер : " Если это вопрос единственный, сколько я буду получать, и там: а что я буду делать, расскажите мне потом и абсолютно не важно, для меня понятно, что пришел ребенок, которому важно, чтоб ему сейчас за что-нибудь заплатили. И я точно знаю, что он долго не удержится, потому что его кроме денег больше ничего не интересует".

Ну і коли всі випробування позаду, ви раптом чуєте - ми "вам зателефонуємо". Цю фразу не слід сприймати як відмову. Роботодавцю іноді справді потрібен час, щоб серед усіх претендентів обрати найкращого. Але якщо заповітного дзвінка, ви так і не дочекалися, то підсвідомо і не прагнули працювати  в цій компанії, запевняють психологи. І обов'язково знайдете ще привабливіші пропозиції.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа рынок труда вакансии резюме
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2334
Загрузка...
Загрузка...