Новації від податкової служби. Її працівники застосовують новий механізм пошуку людей, які працюють "у тіні". Податківці відстежують рекламні оголошення, у яких користувачі пропонують послуги репетиторів, ремонтників, гувернанток, надомних перукарів і навіть екстрасенсів.

Про це повідомила прес-служба ДПС - із посиланням на голову Олександра Клименко. У податковій переконують, що все це задля самих громадян, бо робота "без паперів" робить їх безправними.

Очільник ДПС запевняє, головне джерело інформації для них - база ідентифікаційних кодів. За нею шукають тих, хто не декларує доходи тривалий час. І з’ясовують, чи дійсно людина не працює і не веде бізнес. Або вона просто ухиляється від сплати податків.

У податковій наголошують, банківську інформацію про клієнтів, які купують чи обмінюють валюту, вони не збирають і за пунктами обміну не стежать. Нагадаємо, низка ЗМІ поширила інформацію, що митарі нібито вираховують людей, які купують чи продають великі суми іноземних грошей, і вимагають негайно задекларувати доходи. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr репетиторы гнау объявления в газетах
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3646