Роботодавці заманюють потенційних співробітників великою зарплатнею. Спочатку обіцяють золоті гори і стрімке просування кар’єрними сходами, а насправді ж беруть на яку-не-яку посаду і платять менше середньої ставки на ринку. Не маючи кращої пропозиції, спеціалісти вимушені погоджуватися.

Потрібен менеджер із продажу вікон. Зарплата - 15 тисяч гривень. Шукаємо фахівця з нерухомості. Отримуватимете до 25 тисяч гривень на місяць. Вже плануєте літній відпочинок на дорогому курорті чи шукаєте нове авто? Не поспішайте, спочатку сходіть на співбесіду. Нерідко захмарні для українця оклади - не більше ніж приманка роботодавця.

Топ-15 резюме, которые помогут найти работу мечты

Ольга Струкова, директор  агенції  : " Они могут заявлять одну стоимость , сумму дохода специалиста, который приходит в компанию. Она может быть уменьшено, например, заявляют 12 тысяч, но при этом 6 вы получаете на руки, потому что остальное налоги".

Ще один гачок, на який часто ловляться менеджери та торгові представники. У резюме роботодавець прописує зарплатню плюс відсоток від договору, який ви, можливо, ніколи і не отримаєте.

Ольга Струкова, директор кадрової агенції : " Например вакансия - 4 тысячи долларов, специалист понимает, что ого, хороший доход, мне это интересно. При этом ставка, что мы говорим фиксированная, часть может быть тысячу долларов или полторы. Все остальное либо проценты от продаж, либо система выполнения мотивации ключевых показателей".

До тридцяти тисяч на місяць у середньої руки фірмі заробляє директор з маркетингу чи головний кадровик. У великих компаніях на таку зарплату може претендувати начальник відділу, менеджер з персоналу чи головний бухгалтер. Кілька десятків тисяч на місяць роботодавець готовий заплатити першокласному інженеру чи вузькому спеціалісту у сфері високих технологій.

Как это работает: Фотографы за работой

Але бувають і винятки. Понад сто тисяч доларів за півроку. Працювати треба щонайбільше 12 годин на місяць. Вільний графік, сонце, море і океан. Вакансія - розпорядник австралійського острова Гамільтон. Її кілька років тому запропонувала одна із туристичних компаній, навіть рекламний ролик зняла, який згодом переміг на всесвітньовідомому фестивалі "Канські Леви".

Лілія Горєлая, управляючий партнер маркетинг-групи: " Цель был а этой работы - ты должен управлять инфраструктурой острова, потоком туриста и так далее. И по - сути, именно благодаря этому промо, этой позиции было сделано промо этого острова, как места для туризма. Хотя этот человек был взят на работу".

Утім, рекламні зарплати часто використовують, щоб заманити людей на співбесіду. І мати з кого обрати. Іноді ж захмарні цифри малюють нечесні конкуренти.

Лілія Горєлая, управляючий партнер маркетинг-групи  : " Компания, желая обескровить своего конкурента забирала лучших сотрудников этого конкурента, переманивая их очень-очень, нереально высокими зарплатами и сотрудники шли. До того, как им предложили зарплату они не собирались покидать компанию, их все устраивало".

Почему мы задерживаемся на работе допоздна

Не бажаючи довго переплачувати, із таких фахівців просто вичавлять усі соки, отримають потрібні знання, переймуть досвід і звільнять. Деякі компанії використовують космічні зарплати для так званого промислового шпіонажу. На співбесіді просто випитують усю потрібну інформацію про конкурента і прощаються назавжди. Але бувають випадки, коли шеф справді готовий платити підлеглим гарні гроші як компенсацію за ненормований робочий день, постійні стреси чи сварливий колектив.

Как имитировать бурную деятельность на работе

Аби відрізнити чесного роботодавця від шахрая, слід насамперед проаналізувати, скільки у середньому отримують спеціалісти вашого рангу, почитати відгуки про компанію, а також заздалегідь обговорити із потенційним начальником, із чого реально складається про рекламована зарплата - ставки, відсотки чи преміальні раз на рік.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина зарплата работа рынок труда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2327
Загрузка...
Загрузка...