Києво-Святошинський районний центр зайнятості переїхав у нове приміщення. Двоповерховий будинок, оснащений високотехнологічним обладнанням, вже сьогодні за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 26 запрошує усіх охочих знайти потрібну роботу. 20 серпня 2010 р. урочисто відкривали нове приміщення віще-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов, заступник Міністра праці та соціальної політики України Андрій Черкасов, директор Державного центру зайнятості - керівник виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Володимир Галицький, голова правління Фонду Олег Шевчук, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, директор Київського обласного центру зайнятості Василь Якобінчук.

"Відкриття таких центрів зайнятості як Києво-Святошинський районний центр - це конкретне втілення послідової політики Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття зі створення єдиних стандартів обслуговування незайнятих громадян та роботодавців", - кажуть у Державній службі зайнятості. Такі центри сьогодні відкрито в усіх регіонах України. У них створено зручні, комфортні умови обслуговування клієнтів за європейськими стандартами, впроваджено сучасні інформаційні технології та методи пошуку роботи.

Знайти роботу або персонал через центри зайнятості тепер – швидко та зручно

Раніше Києво-Святошинський районний центр зайнятості розташовувався в непристосованому приміщенні колишнього дитячого садочка на першому поверсі звичайної п'ятиповерхівки. Перехід у нове просторе приміщення, обладнане сучасною технікою, дає змогу значно збільшити кількість відвідувачів та поліпшити умови надання соціальних послуг клієнтам. Відвідувачі, зокрема, мають можливість самостійно працювати з різноманітною інформацією, використовувати весь банк наявних вакансій, а також з інформацією про підприємства, на яких може бути використана їхня праця. Роботодавці мають можливість підбору працівників на замовлення, здійснення їх профпідготовки або підвищення кваліфікації, в т.ч. безпосередньо на робочому місці, проведення співбесіди з претендентами на роботу, зокрема, у приміщенні центру зайнятості, тощо.

Відповідно до Єдиної технології обслуговування населення, в кожному центрі зайнятості розміщено сектори: довідково-консультаційний, сектор самостійного

пошуку роботи, профінформаційний сектор, реєстраційно-приймальний та сектор активної підтримки безробітних, де спеціалісти надають послуги різним категоріям клієнтів служби зайнятості. Комп'ютерний клас оснащено новітньою технікою, завдяки чому безробітні зможуть отримати основи знань з комп'ютерної грамотності.

Окремої уваги заслуговує сектор взаємодії з роботодавцями. У ньому обладнано робочі місця для самостійної роботи, де роботодавці за допомогою татч-скріна та через мережу Інтернет матимуть можливість обрати працівників з числа громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, та отримати необхідну інформацію про послуги, що надає служба зайнятості.

Рівень безробіття на Київщині поступово скорочується

У 2010 році на Київщині спостерігається поступове відновлення зайнятості, скорочується чисельність безробітних, з появою нових робочих місць поступово зростає попит на робочу силу, зменшуються обсяги вивільнення людей.

За останніми оприлюдненими даними Державного комітету статистики України, чисельність зайнятого населення у Київській області, порівняно з І кварталом 2009 року, збільшилась на 3,6 тис. осіб і в І кварталі 2010 року становила 741,2 тис. осіб. Рівень зайнятості в області зріс з 56,4% до 57,3% (у середньому по Україні - з 57,2% до 58,0%).

Чисельність безробітних, визначених за методологією Міжнародної організації праці (МОП), у І кварталі 2010 року в Київській області склала 67,3 тис. осіб, що на 5,2 тис. осіб менше, ніж у відповідному періоді 2009 року. Рівень безробіття населення (за методологією МОП) знизився з 8,9% до 8,3% економічно активного населення (в середньому по Україні - з 9,5% до 9,0%).

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: безработица центр занятости
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2976