Столичні підприємства візьмуть активну участь у підготовці студентів професійно-технічних навчальних закладів Києва, повідомляють у прес-службі КМДА. Керівництво Київської міської державної адміністрації домовилося з представниками великих асоціацій роботодавців, що діють у столиці, та потужних підприємств під час засідання Міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти Києва.

Крім того, учасники засідання домовилися, що організація роботи у закладах профтехосвіти з підготовки кваліфікованих робітників здійснюватиметься з урахуванням потреб економіки міста. Також керівництво Головного управління освіти та науки планує активізувати роботу з укладання договорів із підприємствами щодо організації виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва з оплатою праці студентів профтехосвітніх закладів.

Як розповіла за результатами засідання начальник Головного управління освіти та науки Віра Горюнова, окрему увагу міська влада приділятиме стимулюванню роботодавців до впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничому процесі, а також залученню інвестицій.

Реалізації цих заходів, на думку Віри Горюнової, сприятиме більш ефективному задоволенню потреб столичного ринку праці у робітничих кадрах.

"Головним здобутком засідання Міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти я вважаю те, що з’явилося розуміння необхідності постійної взаємодії зацікавлених сторін. Адже лише через реальну співпрацю роботодавців і навчальних закладів, які готують спеціалістів, можливе вирішення дуже важливого завдання – забезпечення ринку праці столиці кваліфікованими робітничими кадрами. Міська влада і надалі сприятиме розвитку міжгалузевого, регіонального та міжнародного співробітництва, обміну інформацією і досвідом та залученню інвесторів до професійно-технічної освіти", – додала Віра Горюнова.

Нагадаємо, що голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час спільного засідання Міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти та представників організацій роботодавців заявив про необхідність адаптувати навчальні заклади столиці, і передусім професійно-технічні, не лише до вимог часу та інноваційних технологій, але й до стратегічних напрямків розвитку міста.

Теги: рынок труда студент профучилища
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 649