Столичним студентам важко знайти перше робоче місце. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила президент ВМГО "Українська асоціація студентського самоврядування" Єлизавета Щепетильникова, повідомляє прес-служба "Київського форуму".

Как студенту без опыта работы достучаться до работодателя?

"Ми говоримо про можливість стажувань для студентів, про можливість працевлаштування випускників, про стажування, як інструмент підвищення кваліфікації майбутнього випускника. Але тут виникає неймовірно важливе питання: коли людина навчається у вищому навчальному закладі, паралельно стажується у якійсь компанії, скільки вона має часу для того, щоб якісно підготуватись до свого навчання? Ми фактично заганяємо студента в замкнуте коло", – підкреслила експерт.

За її словами, сучасна система освіти не дає якісних кваліфікацій.

Топ-5 лучших вакансий недели для студентов

Проте, на думку піар-директора мережі закладів швидкого харчування Михайла Шуранова, якщо людина навчиться керувати своїм часом, то і у навчанні матиме хороші результати. "У нас багато студентів працює і для них це перша робота. Люди, які опанують керування своїм часом, вони покращують свої результати у навчанні, і отримують від нас за це стипендію", – зазначив він.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: студенты работа рынок труда общество
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2199