У Києві знижується рівень безробіття. Про це в ефірі одного з телеканалів заявила начальник відділу організації сприяння працевлаштування КМЦЗ Тамара Харитонова, повідомляє прес-служба "Київського форуму".

Самые высокооплачиваемые вакансии недели

Так, за розрахунком Міжнародної організації праці рівень безробіття в Києві складає - 5,8%, минулого року цей показник був 5,9%. Загалом по Україні рівень безробіття – 7,8%. За її словами, протягом 10 місяців поточного року у КМЗЦ ( Київський міський центр занятості) від роботодавців надійшло більше 50 тисяч вакансій. Щодня у Київському міському центрі зайнятості офіційно реєструється 2 тисячі шукачів роботи, з них 40-50 чоловік знаходять її.

В Соединенных Штатах заинтересованы в студентах из Украины

"Якщо брати кількість безробітних, то на кожну людину припадає одна вакансія. В розрізі професійно-кваліфікаційного складу на одного службовця припадає одна вакансія, на одного робітника – чотири вакансії, на людину, яка виконувала роботу, що не потребує кваліфікації – це 5 вакансій. На сьогодні є такий дисбаланс", – повідомила експерт.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев работа рынок труда безработица
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2026