Працівниками столичної податкової міліції спільно з прокуратурою Печерського району м.Києва та фахівцями управління охорони праці Київської міської державної адміністрації під час перевірки одного з будівельних майданчиків столиці було виявлено 9 осіб, які працювали нелегально – без відповідного оформлення трудових відносин.

Як повідомили в Державній податковій службі у м.Києві, заробітна плата, яку вони отримували, не оподатковувалась, з неї не утримувався єдиний соціальний внесок. До того ж було встановлено, що до виконання робіт на об’єкті залучалось ще близько 20 осіб, трудові відносини з якими не були належним чином оформлені.

"Робітники, які погоджуються на виплату зарплат у "конвертах", самі позбавляють себе соціального захисту, адже не мають "лікарняних", час, відпрацьований без оформлення трудових відносин, не включається і при обчисленні пенсій" - повідомив начальник столичної податкової міліції Ігор Усик.

Наразі прокуратурою Печерського району м.Києва вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом грубого порушення законодавства про працю.

Читайте також: В Киеве выявили 12 тысяч нелегальных работников

Теги: проверки налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1132