Влада приховує реальний рівень безробіття, адже зараз в Україні 2 мільйони безробітних. Про це заявила колишній міністр праці та соцполітики Людмила Денисова.

Официальных безработных стало меньше на 10 тыс. человек

Вона зазанчила, що влада звітує лише про тих, хто зареєстрований у Центрах зайнятості. "Зараз 2 мільйони безробітних в Україні. Це ті, хто не має роботи, перебуває у адміністративних відпустках, працює неповний робочий день. Це сіре безробіття.

Ще 5 мільйонів громадян України працюють за кордоном", – сказала Денисова. Проте Мінсоцполітики відкидає звинувачення у приховуванні реального рівня безробіття.

"Цифри з безробіття не можуть бути сфальсифіковані. Кількість безробітних рахується за методикою Міжнародної організації праці. Місії, що приїжджають у нашу країну, підтверджують коректність офіційних цифр безробіття. Це кількість людей, що звернулися в пошуках роботи до Держцентру зайнятості", - сказав речник міністерства Михайло Кухар.

Из-за мирового кризиса число безработных выросло на 30 млн

Як повідомлялося, за даними Держстату, на 1 жовтня 2012 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 416 тис безробітних.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: статистика безработица минсоцполитики
Источник: Экономическая правда Просмотров: 2409