Із 2013 року українці отримають персональні пенсійні рахунки. Це стане результатом впровадження другого рівня пенсійної системи, у рамках реформи. Накопичувальна система передбачає внесення особою коштів на спецрахунок, якими надалі можна розпоряджатися на власний розсуд. Але не раніше, ніж вийде на заслужений відпочинок. Активно впроваджуватиметься і осучаснення пенсій. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко. Це зроблено аби подолати різницю у виплатах між людьми, які тільки-но вийшли на пенсію, і тими, хто зробив це набагато раніше. Різниця сягає 60%.

"Для того, щоб перейти з 2006 на 2007 рік по осучасненню – 15 млрд гривень приблизно. Оці гроші нам потрібно знайти в бюджеті пенсійного фонду для того, щоб отримати і зробити оцей наступний крок", - пояснив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пенсионная реформа тигипко ubr накопительные счета
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2510