У Києві за "тіньові" трудові відносини з робітниками службовим особам загрожує кримінальна відповідальність. Про це повідомили в Державній податковій службі у м. Києві.

Податківці міста Києва, у ході проведення перевірок автоперевізників з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, проводили опитування водіїв стосовно їхньої заробітної плати.

Читайте також: В Україні зростає кількість нелегальних перевізників

Перевіряючи інформацію щодо п’яти водіїв одного зі столичних підприємств "В", які, за їх словами, щомісяця отримували в середньому 1300 гривень заробітної плати, податківці провели документальну перевірку зазначеного товариства. Як виявилось, кожен з водіїв працював на підприємстві без оформлених трудових відносин, до того ж двоє з них – вже понад 5 років. У відомостях підприємства на виплату заробітної плати та у податковій звітності за формою 1-ДФ вони не значились.

Читайте також: Безробіття в Україні зростає

За результатами перевірки ТОВ "В" донараховано до сплати в бюджет майже 20 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.

Читайте також: У Києві виявили 12 000 нелегальних працівників

Виплачуючи заробітну плату найманим працівникам у "конвертах", керівництво ТОВ "В", а саме - 65 річний директор та його 33-річна донька, яка виконувала обов’язки головного бухгалтера, допустили порушення законодавства про працю, за які статтею 172 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність.

Наразі матеріали перевірки передані до прокуратури Деснянського району столиці для прийняття рішення стосовно порушення кримінальної справи.

Читайте також: Уряд готує зміни до закону про зайнятість

Шукаєте роботу? Готуйтесь до стрес-тестів >>> відео

Теги: рынок труда налоговая нелегалы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 5841