Фактичне річне зростання зарплат в Україні в середньому становило 10%, що відповідає показникам, запланованим компаніями в 2011 році. Про це йдеться у результатах дослідження "Огляд заробітних плат і компенсацій в Україні", підготовленого спеціалістами компанії Ernst & Young.

 

"Підвищення хоча б для однієї категорії персоналу провели 84% опитаних компаній, тоді як уже 50% компаній запланували зміни заробітних плат на 2013 рік", - свідчать дані дослідження.

Згідно з результатами дослідження, в 2012 році дещо зросла кількість компаній, що надають своїм співробітникам корпоративні автомобілі (85% порівняно з 81% у 2011 році).

Крім того, в 2012 році спостерігалося зростання кількості компаній, які надають медичне страхування персоналу (81% порівняно з 76% у 2011 році). Набір включених у пакет медичного страхування послуг залишився таким, як і раніше.

При цьому середня сума річного внеску на страхування працівників середньої, професійної і допоміжної ланок дещо знизилася до 2,8 тис -3,4 тис гривень залежно від категорії співробітника (порівняно з 2,840 тис -3,6 тис гривень у 2011 році). Однак для вищого керівництва цей показник, навпаки, істотно зріс - до 5,8 тис гривень порівняно з 4,4 тис у 2011 році.

 

"Тоді як компанії дедалі частіше стикаються з глобальною нестачею талантів і постійною економічною нестабільністю, винагорода співробітників знаходиться в центрі уваги топ-менеджменту компаній, оскільки необхідно докладати дедалі більше зусиль, щоб знайти й утримати кращих співробітників", - коментує керівник групи Human Capital компанії "Ернст енд Янг" Ольга Горбановська.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: зарплата работа
Источник: Экономическая правда Просмотров: 2121
Загрузка...
Загрузка...