Із лиця води не пити. Але підзаробити можна непогано. Доглянута зовнішність може стати перепусткою на престижну роботу, віщають кадрові портали. Звісно, найпринциповіше значення краса має у сфері послуг і розваг.

Хочете добру роботу - дбайте про зовнішність. Зачіска і манікюр - те, що треба, аби влаштуватися, приміром, хостес чи адміністратором до спа-салону. І не всюди вимагають досвіду роботи. Хіба що - потрібно грамотно говорити. Знаєте іноземну - відкрита дорога в аніматори. Можна, їхати на популярні закордонні курорти.

Как достичь успеха, даже если вам не нравится ваша работа

Леоніда Яцунь, керівник відділу рекрутингової компанії : " Люди приходят, они отдыхают, и конечно, когда к вам подходит человек он должен хорошо выглядеть, чтобы вам было приятно с ним общаться. Ну и конечно є фронт-декс, там девушки должны  достаточно хорошо выглядеть".

Не знає пощади шоу-бізнес. Тут модельна зовнішність - головний козир. Хоча ще років із 20 тому дорогу пробивали талантом. Розповідає Таїсія Повалій. І радить не піддаватися на провокації роботодавців. Мовляв, краса - не основне. Натомість важливі - охайність і порядність.

Таїсія Повалій, співачка : " Саме головне було те як ти співаєш. Я завжди виглядала дуже скромно - сіра мишка, повнувата, знаєте не було грошей щоб щось собі купити, самі шили з мамою одежу. Тому напевно, якщо  мене по цим критеріям підбирали то я ніколи не влаштувалася".

Как эффективно использовать ярмарки вакансий при поиске работы

Світло софітів - мрія багатьох. Україна - справжній експортер моделей на відомі подіуми світу, кажуть знавці. Почати можна з малого. В інтернеті пропонують вакансії із заробітком від 3 до 10 тисяч гривень. До того ж на роль фотомоделей усе частіше шукають юнаків.

Сашко - майбутній лікар. Отримує вже другу вищу освіту. Аби платити за навчання, працює. Допомагає діткам, хворим на церебральний параліч.

Олександр Слободянюк, студент : " Доводилось займатись і пасивно-лікувальною гімнастикою з дитиною. Це є і психологічний аспект тому що потрібно вчитись розумніти дитину". 

Большинство украинцев довольны своей работой, - опрос

Недипломованому фахівцю без досвіду роботи платять копійки. Хлопцю довелося шукати додатковий підробіток.

Олександр Слободянюк, студент : " Я не був обділений увагою жіночої половинки, то в мене друзі порадили мені звернутись до модельного агентства. Мені здалося - непогані ідея! Я пішов на кастинг".

Сашко вже рекламував взуття та одяг, знімався у кліпі. Не хтозна-які гроші, але до тисячі гривень за зйомку можна отримати. Головне - типаж і мінімальні акторські навички. Експерти кажуть, краса - справжній капітал на ринку праці. Тому часто-густо до резюме і просять додавати фото.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: работа рынок труда перспективы внешность
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2866