У держбюджеті 2012 передбачено кошти на підвищення заробітної плати працівникам медичної галузі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі перед колективом Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні, повідомляє прес-служба.

Найбільше в Україні заробляють ... >>> відео

Глава держави зазначив, що, зокрема, середня заробітна плата лікаря-хірурга вищої категорії у стаціонарі зросте на 861 гривню, тобто на 31%. Він також зауважив, що розмір оплати збільшиться і для медичних працівників інших спеціальностей. За словами Президента, динаміка зі збільшення заробітних плат медикам збережеться також і у наступні роки. "З року в рік ми будемо підвищувати заробітну плату працівникам медичної галузі та освіти. Це наш борг і обов’язок", – сказав В.Янукович.

Читайте також: Какая зарплата у Николая Азарова?

Серед першочергових питань медичної реформи Віктор Янукович також назвав покращення соціальних умов для працівників галузі, підвищення престижності їх професії.

Президент підкреслив: модернізація системи охорони здоров'я є одним із пріоритетів державної політики. "Один із пріоритетів чинної влади – реформа медицини", – сказав він.

Говорячи про специфіку запорізького регіону, Президент зазначив, що окрему увагу тут слід приділити вирішенню екологічних проблем та, відповідно, запровадженню спеціальних програм.

Читайте також: Як відсудити зарплату при звільненні

Теги: зарплата медицина медики
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1996