20 тисяч киян стали учасниками лікарняної каси. І більше сотні скористались її послугами. Найбільше витратили на одного пацієнта – 4,5 тисячі гривень.

Майже за рік роботи на рахунки кас внесли вже більше 2 мільйонів. Між тим, допомогу і ліки можна отримати у понад сотні медичних закладах столиці, з якими підписали договори. Аби стати учасником, необхідно зробити одноразовий внесок у 10 гривень і щомісяця вносити по 30-ть. Для студентів денної форми навчання - 15-ть. Для дітей - 10 гривень на місяць. Кожному учаснику видають спеціальні картки, а допомогу можна отмувати вже через три місяці. При чому, ліміту витрат на одного пацієнта немає. Тепер лікарняна каса залучає до співпраці корпоративних клієнтів. Фахівці вважають це першим кроком до страхової медицини.

"Нам би хотілось, щоб більше залучались до роботи в лікарняній касі підприємства, які працюють на території міста Києва, а це можливо лише за умови підписання колективних договорів", - розповів телеканалу UBR Віталій Мохорєв, начальник ГУ охорони здоров'я КМДА/

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев ubr больничные кассы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1015