Третина дитячих іграшок на українському ринку - відвертий брак! Це дані за перші три місяці поточного року. Експерти констатують, українські виробники менш грішать, аніж закордонні - особливо китайські.

В Україні 30% дитячих іграшок не придатні для використання. За першу чверть цього року "Укрметртестстандарт" забракував третину іграшок. Найчастіше підлягають знищенню іграшки для немовлят. У них бувають слабкі шви, недостатнє кріплення дрібних деталей, гострі кути. До того ж іграшки дуже добре горять, в той час як мають лише тліти зо дві хвилини і гаснути. Найбільша небезпека - невидима - у забавках для малечі містяться шкідливі хімічні речовини - формальдегід, фенол та стірол.

Наталія Казанцева, начальник лабораторії сертифікації іграшок:"Это те летучие вещества, которые если они будут содержатся в материалах они могут привести к достаточно серьезным последствиям то есть это то что может попадать в организм ребенка и никто не знает например почему через два года ребенок заболел вот такой непонятной какой-то болезнью".

Водночас експерти "Укрметртестстандарту" констатують - наші іграшки за якістю та безпекою перевершують закордонні аналоги . Мовляв, українські вироби проходять обов'язкове випробування в лабораторії та сертифікацію.

Та і ялинкові прикраси теж можуть бути небезпечними для здоров'я та навіть стати причиною отруєння >>> дивитися

Купувати Китайські іграшки теж можна, але у спеціалізованих дитячих магазинах та в торговельних мережах. Туди вони завозяться офіційно, а не контрабандним шляхом.

Теги: здоровье игрушки стандарт гост
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1597