Добровільне мед страхування дорожчатиме. Але, щоб не втратити клієнта, компанії переглядатимуть наповнюваність програм й оптимізують витрати.

До 80% страхових премій з ДМС приносять корпоративні клієнти. Громадяни ж убезпечують своє здоров'я, коли необхідне довге лікування, а за полісом це дешевше. Тож сегмент явно збитковий, кажуть фахівці, але водночас цікавіший для ринку. Тому страховики намагаються скорочувати адміністративні витрати. Наприклад, відмовившись від послуг зовнішнього асистенсу і створивши свій кол-центр, можна зекономити до 20%. Але постійно зростають ціни на ліки та медичні послуги. Аби збитки не збільшувались, щорічно поліси мають дорожчати на 15-20%, кажуть гравці ринку.

"Стоимость страхового продукта должна вырасти, как минимум, на уровень инфляции, которая есть в государстве. Это естественно, нормально. Но, к сожалению, то, что происходит в экономике Украины, оно неподвласно финансовой целесообразности", - пояснив телеканалу UBR Костянтин Ксєніч, голова правління страхової компанії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: медстрахование ubr удорожание полисов
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1094