Донецьких дітей нагодують яблуками. Ці фрукти включили до щоденного раціону у дитсадках та школах області. Так чиновники боротимуться із нестачею вітамінів у дитячих організмах. Щоправда безкоштовне задоволення триватиме лише місяць.

Василь Джулай, заступник нач. ГУ агропромислового розвитку: "Это витамин, железо…. Это то, что влияет на обмен веществ для молодого организма"

За місяць одна дитина отримає близько двох кілограмів яблук, порахували чиновники. Перевагу віддаватимуть вітчизняним сортам.

Юрій Соловйов - начальник управління освіти Донецькій області: "В школьном питании, в рационе ребенка, по заключению наших медиков нормы витаминизации и пищи ребенка где-то выполняются от 55 максимум до 70 %"

Купуватимуть фрукти без тендера, щоб зекномити час та уникнути бюрократичної тяганини, пояснює губертатор. І не зважає на закиди недоброзичливців.

Андрій Шишацький – голова Донецької облдержадміністрації: "И изначально понимал, что будут злопыхатели… Но я все равно уверен, что абсолютное большинство людей это оценит"

Із бюджету на яблука виділили 7 мільйонів гривень. Чиновники пояснюють: не кожна сім"я може собі дозволи регулярно купувати фрукти. Та й на шкільний обід у середньому витрачається лише 5 гривень. За такі гроші вітамінами не наситишся.

Теги: витамины питание дети школа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 797