Шість автомобілів для перевезення хворих на відкриту форму туберкульозу передані в районні і міські лікарні Донеччини в рамках спільного проекту Донецької облдержадміністрації і благодійного фонду Ріната Ахметова "Розвиток України". Про це повідомляє офіційний сайт КМУ.

19 березня 2012 року в Донецькій обласній клінічній туберкульозній лікарні за участі голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького відбулася урочиста церемонія вручення ключів від автомобілів для перевезення хворих на відкриту форму туберкульозу.

Андрій Шишацький зазначив,що сьогодні ведеться робота над створення умов для лікування хворих на туберкульоз в регіоні. На сьогодні ці умови кращі в Україні, завдяки чому, за останні п’ять років рівень захворюваності на туберкульоз в області скоротився практично на 30%.

"Придбання спеціального санітарного транспорту для лікувальних установ області здійснене з метою скорочення контактів хворого на туберкульоз зі здоровими людьми, адже багато хворих на відкриту форму туберкульозу вільно користуються громадським транспортом, що значно збільшує ризик зараження здорових людей", - підкреслив голова Донецької ОДА.

За його словами, спеціально обладнані автомобілі будуть передані в міські лікарні Донецька, Макіївки, Горлівки, Маріуполя, Шахтарська і Краматорська. Салони автомобілів розділені спеціальними перегородками задля того, щоб мінімізувати кількість прямих контактів хворого з лікарями і водіями транспорту.

Теги: донецк болезни туберкулез здоровье украинцев
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 754