Медичну реформу розпочнуть вже з початку нового року. Про це заявила перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова.

Реформа передбачає поділ системи охорони здоров’я на три рівні. Первинну допомогу надаватиме сімейний лікар за місцем проживання і фінансуватиметься вона із місцевих бюджетів. Вторинну - пацієнти будуть отримувати від вузькопрофільних спеціалістів у поліклініках та лікарнях, які об'єднають у госпітальні групи. Третій рівень передбачає лікування складних хвороб у вищих спеціалізованих медустановах. Це лікування фінансуватимуть обласні бюджети. У Вінницькій області на сьогодні вже створено 27, а у Дніпропетровській 57 центрів первинної допомоги, повідомив Міністр охорони здоров’я Олександр Онищенко.

Олександр Онищенко - Міністр охорони здоров'я: "Чтоб это было, в первую очередь, с пользой для пациента и второе, чтобы медицинский работник почувствовал, что реформирование не ради реформирования, а чтобы каждый доктор почувствоал, что за хороший, качественый труд он будет получать дополнительное ворзнаграждение".


Теги: реформа здоровье медицина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1787