Початок епiдемii грипу в Украiнi медики прогнозують на кiнець листопада- початок грудня. І вже зараз радять подбати про зміцнення імунітету і захист від вірусних інфекцій.

Найбільший спалах епідемії грипу цього року припаде на кінець січня - початок лютого. Тож саме час зробити щеплення, кажуть вітчизняні медики. Якщо батьки вирішили вакцинувати дітей, то зробити це потрібно двічі з інтервалом в один місяць. Як виявилося, зараз це не так вже й просто. Принаймні в столичних поліклініках необхідних препаратів ще немає. І мешканці Києва можуть скористатися хібащо послугами приватних медзакладів.

Олексій Давиденко, депутат Київради: "Поликлиники не были обеспечены вовремя вакцинами от гриппа. Именно поэтому сейчас обогащаются частные клиники, которые за это берут коммерческие суммы порядка 500 грн за вакцинацию одного человека".

Вартість вакцинації у державних поліклініках має становити трохи більше сотні гривень. Утім, кияни робити щеплення не квапляться.

Анастасія, киянка: "Я считаю. что если человек нормально питается, нормальный ведет образ жизни, он от гриппа и так себя защитит. А так вакцинацию я поддерживаю. Там.... детские прививки, а от гриппа нет".

"У меня тетя врач, сказала лучше не делать", - говорить інша киянка Анна

Приблизно тієї ж думки і ті, хто вже має досвід щеплень.

UBR: Расскажите свой опит, болели-не болели после этого?

Наталя, киянка: Болели...

UBR: В следующий раз делать будете ?

Наталя, киянка: Нет.

Ізя, киянин: Потому что это бесполезно и не нужно.

UBR: Почему?

Ізя, киянин: Опыт нас учит: прививайся не прививайся - или заболеешь, или нет.

Утім незалежно від того робила людина щеплення чи ні, лікарі радять обов'язково підтримувати імунітет. Здоровий сон, уникнення перевтоми, активний відпочинок і збалансоване харчування допоможуть у цьому.

Теги: здоровье вакцина вакцинация врачи новости ubr прививки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1304