Дослідження, проведене професором Тальмою Кушнір з університету імені Бен Гуріона (Ізраїль), охопило 188 ізраїльських лікарів різних спеціальностей. Дослідження полягало в анкетуванні учасників, яких попросили розповісти, наскільки їх настрій впливає на звичайну професійну діяльність.

Ради дешевых лекарств, гипертоникам придется бегать к доктору каждый месяц

В результаті опитувань з‘ясувалося, що настрій дійсно впливає на роботу лікарів. Так, будучи стурбованими, засмученими або розсердженими, ізраїльські медики виписували хворим набагато більше рецептів і набагато частіше відправляли пацієнтів на різні медичні процедури, типу здачі аналізів. При цьому, вони дуже мало розмовляли з хворими, і в середньому брали менше пацієнтів, ніж у ті дні, коли перебували в гарному настрої.

Також, дослідники відзначають, що міністерство охорони здоров’я Ізраїлю щорічно витрачає мільярди доларів на виконання різних приписів медиків, яких, як з‘ясовується, могло бути набагато менше, якби у лікарів, що лікують ізраїльтян, переважав, під час роботи, позитивний настрій.

Сколько зарабатывают врачи в Германии

Для скорочення витрат МОЗ, а також для більш ефективного лікування пацієнтів, професор Кушнір пропонує відшукати способи підняття настрою ізраїльських медиків. І цим безсумнівно повинні зайнятися, перш за все, представники міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, оскільки саме їм найкраще відомо, яким чином можна допомогти лікарям відчувати себе добре на робочому місці.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье лечение врач
Источник: http://svit24.net Просмотров: 902
Загрузка...
Загрузка...