Хлопчик бореться зі смертельним недугом

У Ярослава Стрембовского у квітні 2011 року виявили пухлину головного мозку. Ярослав став довгоочікуваною дитиною. Його всиновили батьки після 8 років марних намагань завагітніти. "3 червня нам подзвонили з органів опіки і сказали, що є чудовий новонароджений малюк, від якого відмовилася мама. Коли в лікарні винесли крихітного хлопчика, я зрозуміла, що це і є мій довгоочікуваний синок", - розповідає мама хлопчика. У Ярослава підозрювали порок серця, але батьки зробили все можливе, щоб вилікувати дитину.

Та у квітні 2011 року у хлопчика виявили пухлину головного мозку. У Києві в НДІ нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова, була проведена операція з видалення пухлини. П'ятирічний малюк переніс уже три операції, пройшов 20 курсів хіміотерапії і багато сеансів променевої терапії. До всього іншого Ярик необхідно тепер ще лікувати і гепатит Б, який був виявлений після чергового переливання крові. Зі своїх 5 років 2 роки він провів у лікарняних стінах. Лікування в Україні та Росії вичерпало себе, Ярославу можуть допомогти тільки за кордоном. Його готова прийняти одна з англійських клінік, але вартість такого лікування становить 125 000 фунтів стерлінгів. "Допоможіть, будь ласка, врятувати мого хлопчика. Він ще зовсім дитина і дуже хоче жити", - просить мама дитини.

Телефон: 066-115-23-63

Реквізити для допомоги:

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

Карта ПриватБанку: № 5168 7572 0884 0332

Одержувач: Стрембовская Надія Анатоліївна

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: помощь болезнь ребенок
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 980