Яєчня - традиційне блюдо на сніданок для багатьох з нас. Яйця - джерело протеїнів, вітамінів і жирних кислот, а значить, вони корисні. Але не все так райдужно.

Обіди нашвидкуруч призводять до гастритів та виразок шлунку

Останнє дослідження показало, що яєчні жовтки шкідливі для людини майже так само, як сигарети.За рахунок високої концентрації холестерину в яєчному жовтку, цей продукт стає на дві третини настільки ж шкідливим для серцево-судинної системи, як і куріння.Дієтолог Джессіка Кренделл пояснила, що на тему шкоди яєчних жовтків дослідження проводилися неодноразово.

Одне з них раніше вже показувало, що регулярне вживання яєць призводить до утворення бляшок в артеріях, що підвищує ризик інфаркту та інсульту.Однак лише саме останнє дослідження, що охопило більше 1 200 жителів Лондона, дозволило порівняти шкоду яєчних жовтків з курінням, пише Los Angeles Times.

Китайцы научились подделывать куриные яйца

"Одне яйце містить 100 калорій і 230 міліграмів холестерину в яєчному жовтку. У день ми не повинні споживати більше 300 міліграмів холестерину ", - додала Кренделл.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: яйца здоровье вред желтки
Источник: infosmi Просмотров: 3057
Загрузка...
Загрузка...