Більшість людей думають, що куріння - це найгірше, що вони можуть зробити для свого здоров'я. Але насправді, є річ набагато страшніша і небезпечніша, яку більшість людей робить щодня: вони сидять.

Чай помогает мужчинам работать эффективнее

Під час прийому їжі, під час роботи, їзди, за комп'ютером, переглядом телевізора або за читанням. Чим більше часу людина сидить, тим більше скорочується її життя. Як відомо, тривале сидіння може привести до раку, ожиріння, цукрового діабету 2-го типу, серцево-судинним захворюванням і навіть до передчасної смерті.

Одне дослідження Американського товариства раку показало, що жінки, які сидять шість годин на день, мають на 37 відсотків більше шансів померти, ніж ті представниці прекрасної половини людства, які проводили час сидячи набагато менше.

Как эффективно работать дома

Тривалий час, проведений на п'ятій точці, має значні метаболічні наслідки. Це негативно впливає на рівень цукру в крові, тригліцериди, холестерин, артеріальний тиск і рівень гормону "апетиту" лептину, які є біомаркерами ожиріння і серцево-судинних захворювань. Тривале сидіння також саботує лімфатичну систему, яка допомагає організму захищатися від інфекцій. Насправді, сидіння протягом п'яти або шести годин в день, навіть якщо при цьому людина проводить щодня в тренажерному залі 1 годину, є еквівалентом викурювання пачки сигарет.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье образ жизни социум
Источник: http://svit24.net Просмотров: 1703
Загрузка...
Загрузка...