Вже за кілька тижнів українці почнуть активно "смажитися" на пляжах. Вітчизняних і закордонних. Дерматологи попереджають - інтенсивна засмага обертається меланомою і раком шкіри. Як вберегтися під палючим літнім сонцем - з’ясовувала Інна Мазуркевич.

Чем занимаются украинцы на "майские"?

Весняне сонце - лютує. Окрім магнітних бур ще й смажить нещадно. Буквально півгодини перебування на осонні і обличчя схоже на спечений помідор - гарантовано. Тому медики категорично наполягають - користуватися захисними кремами для обличчя треба уже зараз - ще до початку пляжного сезону. У шістдесятих. шкіра кольору бронзи була синонімом здоров'я та краси. Зараз від засмаги більше біди ніж користі - скарг на швидке старіння шкіри, пігментні плями і новоутворення побільшало втричі.

Майские праздники подарят украинцам 4 выходных

Галина Нестеровська дерматолог: "Что под открытым солнцем что в солярии загар практически он одинаковый и по длительности. Если у человека...Кожа делится на несколько типов. Первый тип им вообще противопоказано загорать".

Сонцезахисні креми рятують від опіків але від раку шкіри та меланоми захистити не здатні. Дози сонячного випромінення накопичуються протягом життя і призводять до мутації клітин.

Галина Нестеровська дерматолог: "Некоторые родинки могут озлакочесвлятся и преобразоваться в меланому. Люди из южных широт более склонны к меланоме".

Калифорния запретила солярии до 18 лет

Що більша кількість опіків у дорослих то вищий ризик раку шкіри. Якщо сильно хочеться мати бронзовий колір шікіри, то краще йти до солярію. Однак і сюди без захисних кремів - зась. А родимки краще прикривати спеціальними наліпками.

Олена Шафігуліна керівник компанії з продажу соляріїв: "Необходимо учитывать несколько моментов. Во-первых, страна-производитель желательно что бы это была Голландия или Германия. Во вторых свежие новые лампы. Вы можете смело задать вопрос администратору в студии загара или салоне красоты, что бы предъявили счетчик отработанных ламп".

Ринок косметики для засмаги і проти неї тільки росте. Якщо 2010-го сонцезахисні засоби становили тридцять сім відсотків світового парфумерного ринку, то на початку минулого року усі 45.

Інна Мазуркевич, Сергій Корєнєв, Телеканал UBR.

Теги: здоровье солнечный удар ожег
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1949