Поганий настрій, сонливість та хронічна втома. Це не ознаки депресії. Якщо виявили у себе хоча б один з таким симптомів, одразу впадати у розпач не варто. Уважно прислухайтеся до свого організму. Можливо у вас просто проявився весняний авітаміноз. Але самостійно ставити діагноз не слід. Краще перевірте власний імунітет на міцність.

Хронічна втома, безсоння, дратівливість чи депресія, а на додачу безпідставно по кілька днів тримАється підвищена температура. Імунітет - ні к чорту.  Навіть у вікно виглядати не потрібно -  прийшла весна.  Щоб визначити причини розладів, найкраще зробити  імунограму.

Гарвардский ученый нашел три компонента счастья

Любов Тарахун, лікар-імунолог  : " По результатам анализов он определяет есть ли изменения в иммунитете, какие звенья страдают более всего   и какую иммунокорегирующую терапию нужно при этом назначать. Либо где-то количественное угнетение. Может где-то превалирует функциональное нарушение, функционального состояния клеток".

Вартість аналізу коливається від 250-двохсот п’ятдесяти до кількох тисяч гривень, залежно від закладу, де його роблять, і складності тестів. За словами лікарів, хоч як це парадоксально, а проблеми з імунітетом частіше виникають у  молоді та дітей, ніж у пенсіонерів.  Винні в цьому стреси, екологія і якість харчування. Не припиняють дивуватися медики і тому, в який спосіб люди намагаються стимулювати свою імунну систему. 

Сергій Сапегін, лікар-імунолог : " У меня всегда жуть вызывает рассказы, когда используют углеводороды там.. керосин, бензин.  Люди которые обтираются этими керосинами, которые  принимают их внутрь.  закапывают . То же самое касается совершенно безумного употребления мочи".

Ученые разработали тест на склонность к простудам

Іще далі пішов китаєць  на ім`я  Ху Сонгвен. Чоловік власноруч зібрав апарат для очищення крові і використовує його вже 13 років, незважаючи на те, що двоє його друзів від цієї процедури вже померли.  Тим часом для українців  найуніверсальнішим рецептом на всі випадки життя залишається горілка з перцем.

Щоб не доводилося вигадувати бозна-що, коли припече, дбати про імунітет варто, навіть коли він у доброму стані: вживати вітамін С, морепродукти і рибу багаті на мікроелементи, а також якісний білок. Так сам важливо підтримувати в нормі свою травну систему, адже саме від стану кишечника залежить  70 відсотків захисних сил нашого організму. А ще треба більше рухатися і частіше бувати на вулиці.

Юлія Шост, журналіст : "Для підтримки імунітету важливі фізична активність і свіже повітря. Якщо немає можливості для регулярних тренувань, можна спробувати вставати зранку трохи раніше, щоб по дорозі на роботу, замість того, щоб їхати маршруткою, пройти кілька зупинок пішки".

Сварки з коханою людиною погіршують імунітет пари

До речі,  медики застерігають від бездумного ставлення до моржування. Кажуть, якщо вже взялися за таке загартовування, доведеться пірнати в ополонку до глибокої старості.  Кидати це заняття, тим більше різко, не можна. Почнуться проблеми зі здоров`ям. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье иммунитет депрессия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4269
Загрузка...
Загрузка...