Підвищення у 10 разів штрафів за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім -це перший крок до вирішення проблеми підліткового та дитячого алкоголізму в Україні.Таке переконання висловив Голова Партії Зелених України Денис Москаль, повідомили UBR.UA у прес-службі ПЗУ.

Украинцы вымирают бешеными темпами

"Проблема дитячого та юнацького алкоголізму в Україні є надзвичайно гострою. Адже згідно зі статистикою, переважна більшість українців вперше спробували алкоголь уже у 15-річному віці. Це проблема не окремих людей, а країни в цілому. Тому Партія Зелених України почала бити на сполох і на початку року звернулась до Президента з проханням заборонити рекламу алкогольних напоїв та пива на телебаченні. Я вдячний главі держави, що він почув нас і відреагував на цю проблему, запропонувавши посилити відповідальність за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім", - наголосив голова Партії Зелених України Денис Москаль.

За словами Д. Москаля, для подолання проблеми дитячого та юнацького алкоголізму необхідно включити до переліку алкогольних напоїв пиво та прийняти низку рішень, які би на законодавчому рівні обмежили поширення цього хмільного напою.

Алкоголь повышает риск рака

Голова Партії Зелених нагадав: результати опитування свідчать, що найпоширенішими напоями серед школярів віком від 11 до 15 років є саме пиво, шампанське та слабоалкогольні напої. 20 % опитаних вперше їх спробували у віці до 13 років.

Теги: алкоголизм здоровье украинцев партия зеленых
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1859