За вікном нижче двадцяти, а на роботу все одно потрібно. Перед тим, як йти на холод, добре поїжте. Тоді ваш організм без зайвих зусиль утримуватиме нормальну температуру тіла. Особливого догляду в морозні дні потребує шкіра. Лікарі радять на зиму подалі заховати різноманітні скраби, лосьйони та гелі, перед сном наносити зволожуючі маски. Варто не нехтувати бальзамом для губ та кремом.

Олена Старченко, дерматолог: "Крем, который мы наносим зимой должен иметь питательные вещества, он должен содержать витамины, масла и специальные ингредиенты, которые способны долго держаться на поверхности нашей кожи. Перед выходом на мороз за 40 минут нанести крем".

У морозну погоду намагайтеся максимально закривати всі частини тіла. Найбільшу увагу приділяйте кінцівкам - їх найлегше обморозити. Лікарі радять кожних 5-10 хвилин перевіряти їх на чутливість.

Дивіться також: Україна наближається до Європи за кількістю загиблих від холоду

Віктор Сидоренко, хірург: "Якщо людина переохолоджується, це може призвести не тільки до пневмонії й запалення легень, як ми звикли думати, це може призвести навіть до смерті за рахунок уповільнення серцевих скорочень. Намагайтеся ховатися від вітру, намагайтеся не стояти і не бути в мокрому взутті".

Здоровій людині не варто гуляти на морозі більше 45 хвилин, для хворих людей цей проміжок вдвічі менший. Дітей взагалі краще залишити вдома. Після вулиці не біжіть відразу до батареї чи гарячої води - інакше до обмороження може додатися ще й ушкодження шкіри. Краще почаюйте із сім’єю.

Теги: погода здоровье холод мороз
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2283