Фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, надано можливість використовувати в роботі наркотичні засоби та психотропні речовини, зокрема, кетамін, необхідні для лікування.

Відповідну постанову "Про зупинення дії деяких положень постанови Кабінету Міністрів України від 5 січня 2011 р.№4" ухвалено 29 лютого, нагадує урядовий портал.

Як відомо, наразі питання застосування наркотичних засобів в медичній та ветеринарній практиці фізичними особами не врегульовано на законодавчому рівні. Відповідний законопроект, який має врегулювати ці питання, очікує на розгляд Верховної Ради.

Дією урядових постанов від 5 жовтня 2011 року №1050 та від 5 січня 2011 р.№4 дію заборони на використання наркотичних медзасобів лікарями було зупинено до 1 березня.

Ухвалена урядом 29 лютого постанова дасть можливість суб’єктам господарювання, зокрема фізичним особам, які здійснюють медичну та ветеринарну практику, використовувати в роботі наркотичні і психотропні речовини, зокрема кетамін, необхідні для проведення лікування, без отримання ліцензії на здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, з 1 березня 2012 року до дня набрання чинності відповідним законом.

Теги: животные ветеринары кетамин
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 998