Секрети голлівудської усмішки, чи ризиковане відбілювання. Ця процедура дедалі частіше перетворюється із медичної на косметологічну.

Сліпучо-білі зуби стали не тільки ознакою здоров'я, а й своєрідним символом успіху. А їх відбілювання - вимогою часу. Та проводити його потрібно дуже обережно. І в жодному разі не самотужки. Бо можна зробити лише гірше.

Тетяна Авдєєва, стоматолог: " Любое  отбеливание зубов - будь оно химическое, будь оно световое, - это агрессивная процедура, которая направлена на кислотное выжигание пигментов из зубной эмали. В основе ее лежит всем знакомый наш бабушкин метод пергидрольных блондинок".

Красивые зубы повышают шансы найти престижную работу

Висококонцентрований перекис водню впливає на зубну емаль.  Вона стає більш пористою і чутливою. Тому може швидко темнішати через вплив їжі та напоїв. Але якщо готові на красу попри все, потрібно ретельно підготуватися до самої процедури. А також дотримуватися особливих правил після неї. Зокрема сидіти на спеціальній, майже "білій" дієті.

Любов Носач, лікар, директор стоматологічної клініки: " Необходимо, конечно, прежде всего, пройти полную санацию полости рта. У нас не должно быть кариозных полостей, не должно быть больных зубов. Это ограничение употребления красящих веществ - таких как чай, кофе, курение. Красящими также являются красное вино, и вот такие вот - вишневые соки".

Не бажано їсти протягом тривалого часу і буряка, зелені, яскравих фруктів, пити фрешів чи лимонаду. Бо вони дуже впливають на зуби. Окрім того, після процедури слід використовувати відновлювальні засоби. Зокрема наносити спеціальні гелі чи муси, що насичують емаль корисними речовинами, бо їх вимиває кислота. Також необхідно протягом кількох тижнів проводити фторування. Проте варто пам’ятати, що деяким пацієнтам  відбілювання взагалі заборонене.

Врачи обнаружили, как состояние зубов влияет на организм

Тетяна Авдєєва, стоматолог: " Категорически запрещена процедура отбеливания детям с молочными зубками, подросткам, которые находятся в периоде сменного прикуса, т. е. у которых зубы только прорезались, женщинам в период беременности, в период кормления грудью и около полугода после завершения кормления грудью".

Також процедура протипоказана людям із порушеннями обміну кальцію, магнію та інших мінеральних речовин.  Решті пацієнтів стоматологи радять проводити її не частіше ніж раз на півроку. Один сеанс хімічного відбілювання обійдеться від тисячі до півтори тисячі гривень. А світлового чи лазерного - від двох. Тривати він може до двох із половиною годин.

Теги: здоровье зубы отбеливание стоматолог
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1191