Мандарини допоможуть захистити людину від різних хвороб, включаючи хвороби серця, діабет, інсульт і ожиріння, заявляють вчені. Вся справа в пігменті нобілетіні, який присутній в шкірці фрукта. До речі, він більш активний, ніж пігмент, одержуваний з шкірки грейпфрута.

Мандарины — сладкая панацея от многих болезней

Дослідники з Університету Західного Онтаріо спеціально протестували мандарин на двох групах мишей. Гризунів тримали на дієті, багатої на жири і простий цукор. Перша група у підсумку стала страждати від ожиріння і демонструвала симптоми метаболічного синдрому (підвищений рівень холестерину і тригліцеридів, високий рівень інсуліну й глюкози, ожиріння печінки). Все це загрожувало розвитком діабету і хворобами серця. А от друга група, якій в їжу додавали нобілетін, мала нормальну вагу . Вона також була більш чутлива до інсуліну.

Россия пустила к себе грузинские цитрусовые - через Беларусь

Коментує керівник дослідження доктор Мюррей Хафф: "З'єднання врятувало тварин від ожиріння. А більш тривалі дослідження показували, що нобілетін захищає від атеросклерозу, скупчування бляшок в артеріях, здатних призвести до серцевого нападу або інсульту. Надалі ми плануємо з'ясувати, чи підходить дане з'єднання для лікування людей ".

Теги: лекарства диета мандарины
Источник: http://svit24.net Просмотров: 3522
Загрузка...
Загрузка...