"Стукайте і вам відкриють", - отак просто мають оплатити затрати на медицину, починаючи від анальгіну і аж до вартісних операцій, переконує голова Всеукраїнської ради захисту прав пацієнтів Віктор Сердюк.

До UBR звернулась дівчина, яка через травму і помилку лікарів тратила половину стегнової кістки. Тепер, аби стати на ноги, їй необхідний протез за 140 тисяч гривень і кілька місяців на реабілітацію. Батько від безвиході переніс інсульт.

Журналісти звернулись із запитом до Міністерства фінансів України, як і порадили захисники прав пацієнтів. Але там відмовчуються. Тим часом батько дівчини помер.

А в травні її можуть звільнити з роботи, оскільки вже четвертий місяць вона знаходиться на лікарняному. На протезування грошей немає. На проживання теж. Дівчина сподівається на благодійність. Інакше в 29 років вона може стати інвалідом на все життя.

Банківські реквізити:

Картка Райффайзен Банку Аваль № 5324 5700 0316 7103 на ім'я Гальчун Олеся Витальевна

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: допомога міністрество фінансів україни лікування гроші на лікування віктор сердюк
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2348