МОЗ до епідемії грипу готове. Нині відомство проаналізувало запаси медикаментів, які є в лікарнях та аптеках. Препаратів вистачить. Оскільки їх більше, ніж було торік, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олександр Толстанов. До того ж, після вказівки Миколи Азарова, Державна служба з лікарських засобів здійснює моніторинг ситуації та щотижня доповідає про неї уряду.

Як раніше повідомляли, МОЗ очікує зростання рівня захворюваності на грип із листопада. У сезоні 2010-2011 було зареєстровано лише 20 випадків смерті від грипу та ГРВІ. Під час епідемії 2009-2010 зафіксовано 1126 летальних випадків.

"Не треба боятися заздалегідь профілактувати грип. Для цього у нас на ринку є п'ять різних видів вакцин. На вибір будь-ласка. Що стосується медичних закладів, то медичні заклади обов'язковим медичним розпорядженням міністра до начальників управлінь. Тобто для людей, що у групі ризику, обов'язкове забезпечення вакцинами", - повідомив телеканалу UBR заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов.

Теги: моз ubr грипп. вакцины
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 568