Підвищити соціальну відповідальність фармацевтичного бізнесу та зробити лікарські засоби більш доступними для населення регіону – з такою метою підписано Меморандум про співробітництво між Донецькою облдержадміністрацією, Державною службою з лікарських засобів у Донецькій області, Донецьким національним медичним університетом та керівниками аптечних мереж регіону. Про це повідомили у прес-службі Донецької ОДА.

Меморандум підписали голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький, ректор Донецького національного медичного університету Юрій Думанський, начальник Державної служби з лікарських засобів у Донецькій області Михайло Нестерчук та керівники фармацевтичних мереж області.

Підписання Меморандуму викликано необхідністю об’єднання зусиль влади та бізнесу заради наповнення фармацевтичного ринку регіону ліками, які виготовляються в аптечних умовах, та розвитку мережі відповідних аптек.

А. Шишацький, голова Донецької облдержадміністрації наголосив: "Реформування медичної сфери неможливо без дієвих заходів, спрямованих на покращення роботи аптек. З цього ми і виходили під час відпрацювання механізму взаємодії з фармацевтичними установами області. Я радий, що планомірна робота, яка триває з 2010 року, тепер зафіксована документально, і ми зможемо наповнити наші міста та райони аптеками з послугою виготовлення ліків, з великим асортиментом і доступними цінами. Це життєво необхідний проект заради здоров’я людей".

Читайте также: Цены на лекарства вырастут на 15%

Згідно з положеннями Меморандуму про співробітництво в фармацевтичній сфері Донецької області буде створено нові аптеки, в яких будуть виготовлятися лікарські засоби, та поновлено виготовлення в умовах існуючих аптек. Представники фармацевтичного бізнесу зобов’язані забезпечити асортимент таких ліків відповідно до потреб лікарень та населення.

Донецька облдержадміністрація зі свого боку сприятиме фармацевтам у сфері облаштування аптек зі вказаною послугою у містах та районах регіону, а також забезпечить навчання медичного персоналу лікарень щодо правильного оформлення рецептури.

Підготовку провізорів, які будуть спеціалізуватися на виготовленні ліків в умовах аптек, буде здійснювати Донецький національний медичний університет. Контроль щодо виконання умов Меморандуму буде здійснювати Державна служба з лікарських засобів у Донецькій області.

Читайте также: Украинцы предпочитают импортные лекарства, - исследование

Теги: лекарства аптеки фармацевтика
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 766