У столиці лікуватимуть за прейскурантом. Уже до кінця року міськдержадміністрація планує затвердити єдині розцінки на медичні послуги.

Антимонопольний комітет зобов’язав КМДА врегулювати їх. Через те, що пацієнтів змушують сплачувати величезні суми за допомогу, яку повинні надавати безкоштовно. До речі за Конституцією. Тим часом за укол у київських поліклініках нині беруть до 20 гривень, за аналіз крові - 30, рентген роблять від сотні, а лікарняний коштує 50 гривень за день. Хоча платними мають бути лише 32 послуги, які є в спеціальній постанові Кабміну, зокрема аборт, протезування та пластичні операції. Попри це, у столиці хочуть встановити офіційну вартість й інших видів. Гроші братимуть з іноземців та за страховими полісами. А ось на решту киян виділятимуть кошти з бюджету міста.

"Це буде універсальний перелік, до речі, це дуже складне питання, краще б воно регулювалось на рівні держави, тому що не тільки в Києві є такі послуги, і не тільки в Києві це проблема", - вважає Олександр Попов, голова КМДА. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев ubr поборы в поликлиниках прейскурант
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1096