У Верховній Раді знаходиться законопроект N10128 "Про внесення змін і доповнень в деякі закони України відносно забезпечення оптимального йодування харчування". Ініціатори проекту пропонують зобов’язати мережі громадського харчування, дитячих закладах, лікувально-профілактичних установах та інших держорганах використовувати виключно йодована куховарську сіль.

В харчовій промисловості (за винятком переробки океанічної риби і морепродуктів) сіль має бути збагачена йодом відповідно до вимог існуючих стандартів і технічних регламентів.

А в мережах реалізації нейодована і йодована куховарська сіль мають бути розташовані на одному торгівельному місці (полиці), при цьому марок йодованої солі повинно бути більше. Якщо законопроект буде проголосований парламентом – він вступить в силу з першого січня 2013 року.

Однак корисність такої ініціативи викликає сумніви у науковців. Чим саме планують збагачувати сіль для українців і які наслідки це може мати розповів телеканалу UBR в ексклюзивному інтерв’ю Віталій Корзун, доктор медичних наук, професор, завідуючий лабораторією спеціальних харчових продуктів Інституту гігієни та медичної екології.

UBR: Чи дійсно потрібне масове використання йодованих продуктів в Україні?

В. Корзун: Звичайно, йодувати сіль потрібно і дати її туди, де йоду мало. Не всюди є така потреба. Три тижні тому в Одеській області кількість йоду в раціоні харчування в десятки раз перевищувала норму. Кількість йоду в воді, яку вживають мешканці – в сотні раз вища. І така ситуація на всій південній території країни.

Читайте також: Из-за йододефицита Украина ежегодно теряет 43 млн долл.

UBR: Закон регламентує, як треба збагачувати сіль йодом?

В. Корзун: Важливе питання – чим йодувати сіль. У нас уже десятками років випробувана сполука йодистий калій або калій-йод. Він абсолютно нетоксичний, дешевий і може бути виготовлений всюди в Україні, у будь-якій лабораторії. Але деяким функціонерам це не подобається: краще взяти зарубіжну і дорогу – йодид. Ця сполука не входить в жодну фармакопею світу. В світі не існує досліджень, які б свідчили про не токсичність сполуки. Я переконаний, що це сильний окиснювач. А це вже не дуже добре.

Читайте також: В Европе зафиксировано повышение уровня радиоактивного йода

UBR: Які ж дози планують рекомендувати промисловцям, чи вони безпечні?

В. Корзун: В світі нормою вважають від 10 до 70 міліграмів на кілограм продукту. Я гадаю, в Україні достатньо 15-20 міліграми йоду на кілограм солі. Ми ж чомусь наполягаємо на 40-45. Для чого – щоб призвести до передозування і викликати автоімунний тиреоідит і як результат – захворювання на гіпотиреоз? Не можна всім давати йодовану сіль. Є люди з алергією, є хворі на гіпертонію, ниркові хвороби. Гадаю, варто було зібрати нараду науковців, медиків і всебічно обговорити питання. Ініціатива ж проходить під егідою ЮНІСЕФ, яка виступає прихильником масового йодування і запрошує лише відповідно налаштованих експертів.

UBR: Як довго зберігається сполука в харчах?

В. Корзун: Йодистий калій з відкритої пачки солі вивітрюються за 6 місяців. Йодид калія розпадається за 8 місяців. Тобто не має таких уже значних переваг. Впливає термічна обробка. За нашими дослідженнями під час випічки хлібу залишається 10-13% сполуки. При тому що всередині хлібу температура менша 100 градусів.

Читайте також: В Украине будут массово выпекать хлеб с йодированной солью

UBR:Тож масове йодування – не панацея?

В. Корзун: Закон потрібен, але потрібна продумана стратегія забезпечення населення йодом. Крім того, так можна ліквідувати йододифіцит, але не самі захворювання. Крім йоду в процесі синтезу і обміни гормонів щитовидної залози (а йод для цього дається) бере участь ряд інших мікроелементів: селен, залізо, цинк, мідь. І ми не звертаємо на це уваги. Україна бідна на селен. Тільки в Одеській і частині Херсонської областей вирощується пшениця з достатньою кількістю селену. А все наше Полісся, все наше Прикарпаття, Закарпаття – бідне на селен. Якщо його нема – йод не ефективний, він не діє.

Теги: соль здоровье йод йододефицит
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4788