Ялинкові іграшки можуть спричинити отруєння. Фарба часом містить шкідливі хімічні речовини. Кажуть у лабораторії, яка проводить сертифікацію таких товарів. Приміром торік через це до лікарні потрапило шестеро учнів з Луганщини. Серед неякісних переважно прикраси завезені з Китаю до того ж нелегально.

Де дешевше купити новорічну ялинку >>> дивитися

Тому експерти радять не купувати їх на стихійних ринках. Вітчизняні ж товари останніми роками якістю радують, кажуть в Укрметтестстандарті. Це попри те, що новорічні іграшки не підлягають обов’язковій сертифікації. Щоправда мінімальні держстандарти таки є. Фарба та блискітки приміром не повинні залишатися на руках. А ще увагу потрібно звернути на міцність елементів кріплення.

А от новорічні подарунки в Україні подорожчають >>> дивитися

Наталія Казанцева, начальник лабораторії сертифікації іграшок: "Существуют достаточно жесткие требования например если край в стеклянной игрушке не закрыт какой-то предохранительной деталью, если это например верхушка или шарик на прищепке то край должен быть оплавлен. Есть определенное требование к креплению вот этих защитных колпачков, то есть они должны держатся с определенной прочностью".

Теги: новый год елка украшения здоровье игрушки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 959