Захворіли? Готуйтеся, без доброчинного внеску в державній поліклініці можуть навіть на прийом до лікаря не пустити. Столична влада каже, усіляко намагається покласти край такому свавіллю.

"Ми аналізуємо, в першу чергу, ті звернення, які надходять на міський кол-центр, центр звернень громадян, ті звернення, які надходять до нашого главку, і от в такому випадку ми реагуємо жорстко", - запевняє начальник ГУ охорони здоров'я КМДА Віталій Мохорєв.

Тим часом доброчинні внески уже давно примусові. Наприклад, за уколи та аналізи в столичних лікарнях просять близько 20 гривень. А за рентген - сотню. Не нехтують медики й співпрацею з аптеками. Виписують хворим дорожчі препарати. І тоді пацієнти починають вдаватись до самолікування.

Торік українці витратили на антибіотики понад 1,5 мільярда гривень, серцеві захворювання пролікували на понад 2 мільярди, ще 240 мільйонів громадяни віддали за імуностимулятори.

Останні 5 років в Україні не розробили жодного нового антибіотика. А наявних препаратів хвороби вже не бояться.

"Був випадок в Одеській обласній лікарні, коли жоден антибіотик не діяв, людині занесли інфекцію під час лікування раку і він почав гнити. Йому перестали лікувати рак, бо не зрозуміло було, від чого він швидше помре", - розповідає Віктор Сердюк, голова Ради захисту прав пацієнтів.

Довести лікарську помилку в Україні практично неможливо. Платити медикам чи ні - вирішувати вам, але лікарі відмовити в допомозі не мають права. Інакше їм доведеться спілкуватися з правоохоронцями. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: антибиотики ubr поборы в поликлиниках
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 940